929700-06-19-RK 3M
  • Part Number: 929700-06-19-RK
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN HEADER 19POS STR .100 TIN
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about 929700-06-19-RK 3M
    929700-06-19-RK 3M
    929700-06-19-RK is manufactured by 3M and is categorized in the Unclassified category. 929700-06-19-RK is described as CONN HEADER 19POS STR .100" TIN. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by 3M
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT