929700-06-20-RK 3M
  • Part Number: 929700-06-20-RK
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN HEADER 20POS STR .100 TIN
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about 929700-06-20-RK 3M
    929700-06-20-RK 3M
    929700-06-20-RK is manufactured by 3M and is categorized in the Unclassified category. 929700-06-20-RK is described as CONN HEADER 20POS STR .100" TIN. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by 3M
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT