929834-05-10-RK 3M
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 929834-05-10-RK 3M
    929834-05-10-RK 3M
    929834-05-10-RK is manufactured by 3M and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 929834-05-10-RK is described as CONN HEADER .100 SNGL STR 10POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"