ECAM-12MM-FLAT-US 3M
  • More about ECAM-12MM-FLAT-US 3M
    ECAM-12MM-FLAT-US 3M
    ECAM-12MM-FLAT-US is manufactured by 3M and is categorized in the Splice Enclosures/Protection category. ECAM-12MM-FLAT-US is described as 12MM ECAM CABLE ENTRY. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Splice Enclosures/Protection from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Splice Enclosures/Protection
    Connector Support
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ