GPF13.3W9 3M
  • Part Number: GPF13.3W9
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: GOLD PRIVACY FILTER LAPTOP 13.3
  • Category: Films
  • Status:
  • More about GPF13.3W9 3M
    GPF13.3W9 3M
    GPF13.3W9 is manufactured by 3M and is categorized in the Films category. GPF13.3W9 is described as GOLD PRIVACY FILTER LAPTOP 13.3". Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE