HM-S125B1-5AP1-TG30 3M
  • Part Number: HM-S125B1-5AP1-TG30
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN SOCKET HM 125POS 5ROW R/A
  • Category: Backplane Connectors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE