MP2-H024-41S1-S-TR30 3M
  • Part Number: MP2-H024-41S1-S-TR30
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN HEADER VERT 24POS 4ROW GOLD
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM