MP2-H048-41P5-S-KR 3M
  • Part Number: MP2-H048-41P5-S-KR
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN HEADER 2-FB 48POS 4ROW
  • Category: Backplane Connectors
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM