MP2-P240-51M1-TG30 3M
  • Part Number: MP2-P240-51M1-TG30
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN INV HEADER 2-FB 240POS 5ROW
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM