MP2-S048-41M2-C-TR30 3M
  • Part Number: MP2-S048-41M2-C-TR30
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN SOCKET 48POS 4ROW R/A GOLD
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH