MP2-SS192-41S2-TR30 3M
  • Part Number: MP2-SS192-41S2-TR30
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN SOCKT 192POS 4ROW VERT GOLD
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"