UHM-S095B0-5AP1-TG30 3M
  • Part Number: UHM-S095B0-5AP1-TG30
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN SOCKET 95POS UHM TYPE B
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM