19.05MM-6.35MM-25-8810 3M - TC
  • Part Number: 19.05MM-6.35MM-25-8810
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 19.05MM X 6.35MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 19.05MM-6.35MM-25-8810 3M - TC
    19.05MM-6.35MM-25-8810 3M - TC
    19.05MM-6.35MM-25-8810 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 19.05MM-6.35MM-25-8810 is described as 19.05MM X 6.35MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM