28.7MM-48.26MM-25-8810 3M - TC
  • Part Number: 28.7MM-48.26MM-25-8810
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 28.7MM X 48.26MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 28.7MM-48.26MM-25-8810 3M - TC
    28.7MM-48.26MM-25-8810 3M - TC
    28.7MM-48.26MM-25-8810 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 28.7MM-48.26MM-25-8810 is described as 28.7MM X 48.26MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM