30MM-25.4MM-25-8810 3M - TC
  • Part Number: 30MM-25.4MM-25-8810
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 30MM X 25.4MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 30MM-25.4MM-25-8810 3M - TC
    30MM-25.4MM-25-8810 3M - TC
    30MM-25.4MM-25-8810 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 30MM-25.4MM-25-8810 is described as 30MM X 25.4MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE, NYLON
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"