43.2MM-44.5MM-25-8810 3M - TC
  • Part Number: 43.2MM-44.5MM-25-8810
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 43.2MM X 44.5MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 43.2MM-44.5MM-25-8810 3M - TC
    43.2MM-44.5MM-25-8810 3M - TC
    43.2MM-44.5MM-25-8810 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 43.2MM-44.5MM-25-8810 is described as 43.2MM X 44.5MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK