44MM-10MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 44MM-10MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 44MM X 10MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 44MM-10MM-25-5590H-05 3M - TC
    44MM-10MM-25-5590H-05 3M - TC
    44MM-10MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 44MM-10MM-25-5590H-05 is described as 44MM X 10MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE