8.13MM-22.86MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 8.13MM-22.86MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 8.13MM X 22.86MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 8.13MM-22.86MM-25-5590H-05 3M - TC
    8.13MM-22.86MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 8.13MM-22.86MM-25-5590H-05 is described as 8.13MM X 22.86MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK