C485D45-2LF ABB
  • Part Number: C485D45-2LF
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Power Factor Correction Capacitor 45KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Status Indicators-Front, UL
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C485D45-2LF ABB
    C485D45-2LF ABB
    C485D45-2LF is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C485D45-2LF is described as Product Description: Power Factor Correction Capacitor 45KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Status Indicators-Front,UL . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD