C485G12.5-2LF ABB
  • Part Number: C485G12.5-2LF
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Power Factor Correction Capacitor 12.5KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Status Indicators-Front, UL
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C485G12.5-2LF ABB
    C485G12.5-2LF ABB
    C485G12.5-2LF is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C485G12.5-2LF is described as Product Description: Power Factor Correction Capacitor 12.5KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Status Indicators-Front,UL . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH