C485G12.5-3F-2LF ABB
  • Part Number: C485G12.5-3F-2LF
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Power Factor Correction Capacitor 12.5KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Fused, Status Indicators-Front, UL
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C485G12.5-3F-2LF ABB
    C485G12.5-3F-2LF ABB
    C485G12.5-3F-2LF is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C485G12.5-3F-2LF is described as Product Description: Power Factor Correction Capacitor 12.5KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Fused,Status Indicators-Front,UL . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    View
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A