C485G20-2LF ABB
  • Part Number: C485G20-2LF
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Power Factor Correction Capacitor 20KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Status Indicators-Front, UL
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C485G20-2LF ABB
    C485G20-2LF ABB
    C485G20-2LF is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C485G20-2LF is described as Product Description: Power Factor Correction Capacitor 20KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Status Indicators-Front,UL . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD