C485G20-3FI-2LE ABB
  • Part Number: C485G20-3FI-2LE
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Power Factor Correction Capacitor 20KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Fused With Blown Fuse Indication,
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C485G20-3FI-2LE ABB
    C485G20-3FI-2LE ABB
    C485G20-3FI-2LE is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C485G20-3FI-2LE is described as Product Description: Power Factor Correction Capacitor 20KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Fused With Blown Fuse Indication, . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM