G2M3SS1-60U20 ABB
  • Part Number: G2M3SS1-60U20
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS MAINT, KNOB, GRY, 2NO, 30mm MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about G2M3SS1-60U20 ABB
    G2M3SS1-60U20 ABB
    G2M3SS1-60U20 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. G2M3SS1-60U20 is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS MAINT, KNOB, GRY, 2NO, 30mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM