G2M3SS5-40R10 ABB
  • Part Number: G2M3SS5-40R10
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS (L)/C/(R), LEVER, RED, 1NO, 30mm MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about G2M3SS5-40R10 ABB
    G2M3SS5-40R10 ABB
    G2M3SS5-40R10 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. G2M3SS5-40R10 is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS (L)/C/(R), LEVER, RED, 1NO, 30mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM