G2M3SS7-40B10 ABB
  • Part Number: G2M3SS7-40B10
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS (L)/C/R, KNOB, BLK, 1NO, 30mm MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about G2M3SS7-40B10 ABB
    G2M3SS7-40B10 ABB
    G2M3SS7-40B10 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. G2M3SS7-40B10 is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS (L)/C/R, KNOB, BLK, 1NO, 30mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Key Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Key Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG