G2M3SSK1-60120 ABB
  • Part Number: G2M3SSK1-60120
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: 30MM 3POS SEL SW
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about G2M3SSK1-60120 ABB
    G2M3SSK1-60120 ABB
    G2M3SSK1-60120 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. G2M3SSK1-60120 is described as Product Description: 30MM 3POS SEL SW . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Key Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Key Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP