MP1-42L10F1 ABB
  • Part Number: MP1-42L10F1
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, BLU, FLUSH, 110~130V AC/DC FULL VOLTAGE INCANDESCENT, 1NO, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about MP1-42L10F1 ABB
    MP1-42L10F1 ABB
    MP1-42L10F1 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. MP1-42L10F1 is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, BLU, FLUSH, 110~130V AC/DC FULL VOLTAGE INCANDESCENT, 1NO, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    View
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V