MP1-42L20F8 ABB
  • Part Number: MP1-42L20F8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, BLU, FLUSH, 24V AC/DC FULL VOLTAGE INCANDESCENT, 2NO, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about MP1-42L20F8 ABB
    MP1-42L20F8 ABB
    MP1-42L20F8 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. MP1-42L20F8 is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, BLU, FLUSH, 24V AC/DC FULL VOLTAGE INCANDESCENT, 2NO, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM