MP1-42L20L8 ABB
  • Part Number: MP1-42L20L8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, BLU, FLUSH, 24V AC/DC FULL VOLTAGE LED, 2NO, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about MP1-42L20L8 ABB
    MP1-42L20L8 ABB
    MP1-42L20L8 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. MP1-42L20L8 is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, BLU, FLUSH, 24V AC/DC FULL VOLTAGE LED, 2NO, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL