MP1-42W10F1 ABB
  • Part Number: MP1-42W10F1
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, WHT, FLUSH, 110~130V AC/DC FULL VOLTAGE INCANDESCENT, 1NO, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about MP1-42W10F1 ABB
    MP1-42W10F1 ABB
    MP1-42W10F1 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. MP1-42W10F1 is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, WHT, FLUSH, 110~130V AC/DC FULL VOLTAGE INCANDESCENT, 1NO, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    View
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA