MP1-42Y10F1 ABB
  • Part Number: MP1-42Y10F1
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Pushbutton, Mom, Ylw, Flush, 120V Direct, 22mm Mounting, Incand, 1NO Contact Block, Blk Plastic Bezel
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about MP1-42Y10F1 ABB
    MP1-42Y10F1 ABB
    MP1-42Y10F1 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. MP1-42Y10F1 is described as Product Description: Pushbutton, Mom, Ylw, Flush, 120V Direct, 22mm Mounting, Incand, 1NO Contact Block, Blk Plastic Bezel . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS