MP1-42Y10L8 ABB
  • Part Number: MP1-42Y10L8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Pushbutton, Mom, Ylw, Flush, 24V Direct, 22mm Mounting, LED, 1NO Contact Block, Blk Plastic Bezel
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about MP1-42Y10L8 ABB
    MP1-42Y10L8 ABB
    MP1-42Y10L8 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. MP1-42Y10L8 is described as Product Description: Pushbutton, Mom, Ylw, Flush, 24V Direct, 22mm Mounting, LED, 1NO Contact Block, Blk Plastic Bezel . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM