MP1-42Y20F1 ABB
  • Part Number: MP1-42Y20F1
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Pushbutton, Mom, Ylw, Flush, 120V Direct, 22mm Mounting, Incand, 2NO Contact Blocks, Blk Plastic Bezel
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about MP1-42Y20F1 ABB
    MP1-42Y20F1 ABB
    MP1-42Y20F1 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. MP1-42Y20F1 is described as Product Description: Pushbutton, Mom, Ylw, Flush, 120V Direct, 22mm Mounting, Incand, 2NO Contact Blocks, Blk Plastic Bezel . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A