MP2-42L20F8 ABB
  • Part Number: MP2-42L20F8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MAINT, BLU, FLUSH, 24V AC/DC FULL VOLTAGE INCANDESCENT, 2NO, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about MP2-42L20F8 ABB
    MP2-42L20F8 ABB
    MP2-42L20F8 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. MP2-42L20F8 is described as Product Description: PUSHBUTTON, MAINT, BLU, FLUSH, 24V AC/DC FULL VOLTAGE INCANDESCENT, 2NO, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM