MP2-42R20F1 ABB
  • Part Number: MP2-42R20F1
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MAINT, RED, FLUSH, 110~130V AC/DC FULL VOLTAGE INCANDESCENT, 2NO, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about MP2-42R20F1 ABB
    MP2-42R20F1 ABB
    MP2-42R20F1 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. MP2-42R20F1 is described as Product Description: PUSHBUTTON, MAINT, RED, FLUSH, 110~130V AC/DC FULL VOLTAGE INCANDESCENT, 2NO, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM