OSFC30Y2A1-180 ABB
  • Part Number: OSFC30Y2A1-180
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Disconnect Switch Kit, Fusible, 30A 30A/600V Max, Accepts Class CC Fuses Switch, Red/Ylw Hdl @ 180X6mm Shaft
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about OSFC30Y2A1-180 ABB
    OSFC30Y2A1-180 ABB
    OSFC30Y2A1-180 is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. OSFC30Y2A1-180 is described as Product Description: Disconnect Switch Kit, Fusible, 30A 30A/600V Max, Accepts Class CC Fuses Switch, Red/Ylw Hdl @ 180X6mm Shaft . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"