T2H030TW-4 ABB
  • Part Number: T2H030TW-4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: CIRCUIT BREAKER, 4-P, 30A/480VAC 65KAIC@480VAC LESS LUGS
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T2H030TW-4 ABB
    T2H030TW-4 ABB
    T2H030TW-4 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T2H030TW-4 is described as Product Description: CIRCUIT BREAKER, 4-P, 30A/480VAC 65KAIC@480VAC LESS LUGS . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A