T2S015TL ABB
  • Part Number: T2S015TL
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 15A/480VAC, 35KAIC@480VAC, Thermal-Magnetic Includes Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T2S015TL ABB
    T2S015TL ABB
    T2S015TL is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T2S015TL is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 15A/480VAC, 35KAIC@480VAC, Thermal-Magnetic Includes Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ABB
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ