TA25DU2.4 ABB
  • Part Number: TA25DU2.4
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Overload Relay, 2.4 A, 1.25 (dc) A, 3 (ac) A
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about TA25DU2.4 ABB
    TA25DU2.4 ABB
    TA25DU2.4 is manufactured by ABB and is categorized in the Contactors category. TA25DU2.4 is described as Overload Relay, 2.4 A, 1.25 (dc) A, 3 (ac) A. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    View
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"