ABLJO-150.000MHZ ABRACON
  • Available: 22
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ABLJO-150.000MHZ ABRACON
    ABLJO-150.000MHZ ABRACON
    ABLJO-150.000MHZ is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ABLJO-150.000MHZ is described as OSC XO 150.000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA