ABLJO-V-122.880MHZ ABRACON
  • Part Number: ABLJO-V-122.880MHZ
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC VCXO 122.88MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 22
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ABLJO-V-122.880MHZ ABRACON
    ABLJO-V-122.880MHZ ABRACON
    ABLJO-V-122.880MHZ is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ABLJO-V-122.880MHZ is described as OSC VCXO 122.88MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE