ACH-20.000MHZ-EK ABRACON
  • Available: 2,285
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACH-20.000MHZ-EK ABRACON
    ACH-20.000MHZ-EK ABRACON
    ACH-20.000MHZ-EK is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ACH-20.000MHZ-EK is described as OSC XO 20.000MHZ TTL PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH