AFS14A30-2185.00-T3 ABRACON
  • Part Number: AFS14A30-2185.00-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FILTER SAW 2185.00 MHZ SMD
  • Category: SAW Filters
  • Status:
  • More about AFS14A30-2185.00-T3 ABRACON
    AFS14A30-2185.00-T3 ABRACON
    AFS14A30-2185.00-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the SAW Filters category. AFS14A30-2185.00-T3 is described as FILTER SAW 2185.00 MHZ SMD. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> SAW Filters from all manufacturers
    ---> Filters by sub category
  • More About  SAW Filters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP