AFS14A72-2436.00-T2 ABRACON
  • Part Number: AFS14A72-2436.00-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FILTER SAW 2436.00 MHZ SMD
  • Category: SAW Filters
  • Status:
  • Available: 9,654
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AFS14A72-2436.00-T2 ABRACON
    AFS14A72-2436.00-T2 ABRACON
    AFS14A72-2436.00-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the SAW Filters category. AFS14A72-2436.00-T2 is described as FILTER SAW 2436.00 MHZ SMD. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 87DB