AFS20A15-2017.50-T2 ABRACON
  • Part Number: AFS20A15-2017.50-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FILTER SAW 2017.50 MHZ SMD
  • Category: SAW Filters
  • Status:
  • More about AFS20A15-2017.50-T2 ABRACON
    AFS20A15-2017.50-T2 ABRACON
    AFS20A15-2017.50-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the SAW Filters category. AFS20A15-2017.50-T2 is described as FILTER SAW 2017.50 MHZ SMD. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT