AISC-1210-12NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1210-12NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 12NH 1A 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-1210-12NJ-T ABRACON
    AISC-1210-12NJ-T ABRACON
    AISC-1210-12NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1210-12NJ-T is described as FIXED IND 12NH 1A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.