AIUR-04-821J ABRACON
  • Part Number: AIUR-04-821J
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 820UH 200MA 6 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,101
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-04-821J ABRACON
    AIUR-04-821J ABRACON
    AIUR-04-821J is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-04-821J is described as FIXED IND 820UH 200MA 6 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK