AIUR-06-103K ABRACON
  • Part Number: AIUR-06-103K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 10MH 160MA 10.5 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,044
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-06-103K ABRACON
    AIUR-06-103K ABRACON
    AIUR-06-103K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-06-103K is described as FIXED IND 10MH 160MA 10.5 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    View
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    View
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A