AOCJY2A-10.000MHZ-F-SW ABRACON
  • Part Number: AOCJY2A-10.000MHZ-F-SW
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC OCXO 10.000MHZ SINE WAVE PC
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 9
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AOCJY2A-10.000MHZ-F-SW ABRACON
    AOCJY2A-10.000MHZ-F-SW ABRACON
    AOCJY2A-10.000MHZ-F-SW is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AOCJY2A-10.000MHZ-F-SW is described as OSC OCXO 10.000MHZ SINE WAVE PC. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ